Sposoby płatności

Przedpłata

Ekspresowe transakcje PayU - System płatności Payu cechuje się ekspresowymi transakcjami, również przez smartfona. W kilka minut po przelewie otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności, co przekłada się na szybką wysyłkę. Kolejną ważną cechą płatności jest współpraca z największymi bankami w Polsce, oraz kartami płatniczymi Visa oraz MasterCard. Ponadto PayU oferuje kupno przedmiotów w systemie ratalnym.

 

 

 

Ekspresowe transakcje Przelewy24 - System płatności bliźniaczy z wcześniej opisanym PayU. W kilka minut po przelewie otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności, co przekłada się na szybką wysyłkę. Przelewy24 posiadają integrację z większą ilością małych banków w Polsce.

 

 

Przelew tradycyjny - Jeżeli nie posiadasz konta internetowego, lub nie chcesz korzystać z wyżej wymienionych systemów, to przelew tradycyjny będzie dobrym rozwiązaniem. Przypominamy, że zaksięgowanie zwykłego przelewu trwa 1-2 dni robocze.

 

Kliknij aby wydrukować.

Dane do przelewu:

F.H.U Paweł Michniewski

48 1950 0001 2006 0526 2634 0002

ul. Chopina 19

33-100 Tarnów

 

Płatność przy odbiorze

 

Pobranie kurierskie, płatność przy odbiorze - Nie masz środków na własnym koncie bankowym? Wybierz płatność przy odbiorze. Przed dostarczeniem przesyłki dostaniesz wiadomość SMS na podany numer komórkowy, tak aby spokojnie przygotować gotówkę na przyjazd kuriera. Współpracujemy z Kurierem DPD, który również posiada możliwość płatności kartą przy odbiorze.